| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 131x | Zobrazení celkem 51 173 |
| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Trek |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2024 |
| Vloženo | 20.5.2026, 14:40 |
| Editováno | 20.5.2026, 14:40 |