| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 2 | Inzerováno 16x | Zobrazení celkem 13 498 |
| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Výrobce: | Rocky Mountain |
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | XL / 21-23" / do 58 cm / 185-200 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2021 |