| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 1x | Zobrazení celkem 45 |
| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | Giant |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | S / 15-16" / do 44 cm / do 165 cm |
| Zdvih: | 190 - 220mm |
| Průměr kol: | 26" |
| Vloženo | 12.5.2026, 21:43 |
| Editováno | 12.5.2026, 21:43 |