Zdravím! Prodám tuto rok jetou sadu. Vše plně funkční, koupil jsem s kolem a elektronicky řazení mi nevyhovuje, mám raději gripshift. V řazení je nova baterka. 12 rychlosti eagle. Ideálně osobní předání (Praha a okolí, občas jezdím i jinam po ČR), neni problém po platbě předem poslat.
Bezpečný nákup • Doporučujeme osobní předávání a nákup zde inzerovaného zboží! Cyklobazar.cz varuje před podvodníky ze zahraničí, kteří se snaží vylákat zálohu za přepravu zboží. Viz. obchodní podmínky Nahlásit inzerát