| Tel.: | |
| IČ: | 44705662 |
| Web: | http://www.kolacalek.cz/ |
Do 4.1. máme otevřeno jen po telefonické dohodě.
Telefon +420777022470
mail:[email protected]
Naše inzeráty na cyklobazar.cz mají pouze informativní charakter,je to placená reklama a slouží jako odkaz na naše internetové stránky www.kolacalek.cz
Dostupnost zboží ověřte vždy na přímém odkazu nebo telefonicky.Při zájmu nebo dotaz na cokoli ohledně námi nabízeného zboží navštivte naše stránky ,pište nebo volejte na výše uvedené kontakty.
| Aktivní inzeráty 20 | Inzerováno 693x | Zobrazení celkem 830 863 |
| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Specialized |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2025 |