Prodám karbonové silniční kolo Orbea, velikost 57 (podle tabulek na postavu 186-192 cm). Kolo je na mě bohužel moc velké, bolí mě z něj kolena, záda.. Kolo jsem koupil má podzim roku 25 a v podstatě jsem najezdil pouze cca 700 km od letošního jara. Předchozí majitel nejezdil v podstatě vůbec, v podstatě stav nového kola. Kolo je na sadě Shimano 105di2. Kvůli zaměstnání prosím pište SMS..
Bezpečný nákup • Doporučujeme osobní předávání a nákup zde inzerovaného zboží! Cyklobazar.cz varuje před podvodníky ze zahraničí, kteří se snaží vylákat zálohu za přepravu zboží. Viz. obchodní podmínky Nahlásit inzerát