| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 35x | Zobrazení celkem 14 380 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Lapierre |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | S / 15-16" / do 44 cm / do 165 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 26" |
| Rok výroby - model: | 2023 |