| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | Specialized |
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 190 - 220mm |
| Průměr kol: | 26" |
| Rok výroby - model: | 2013 |
| Vloženo | 24.11.2024, 18:57 |
| Editováno | 12.5.2026, 22:33 |