| Aktivní inzeráty 2 | Inzerováno 20x | Zobrazení celkem 12 619 |
| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | Scott |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 190 - 220mm |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Vloženo | 20.5.2026, 07:27 |
| Editováno | 20.5.2026, 07:27 |
| Aktualice pozice | 20.5.2026, 07:31 |