| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 44x | Zobrazení celkem 33 452 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Vloženo | 28.4.2026, 10:04 |
| Editováno | 8.5.2026, 06:00 |