| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 2 | Inzerováno 37x | Zobrazení celkem 16 347 |
| Kategorie: | Trailová (allmoutain) kola |
|---|---|
| Výrobce: | Trek |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Rok výroby - model: | 2022 |