| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 11x | Zobrazení celkem 8 218 |
| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | BMC |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | XL / 21-23" / do 58 cm / 185-200 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Vloženo | 14.2.2026, 13:22 |
| Editováno | 7.5.2026, 09:08 |