| Tel.: | |
Pořádáme seriál závodů horských kol Haven Mtb series a trénuji mladé naděje. Jsem obchodní zástupce Snow- How a distribuji Mondraker, Amulet, Basso a dalších x značek...
| Aktivní inzeráty 2 | Inzerováno 47x | Zobrazení celkem 39 609 |
| Kategorie: | Enduro kola |
|---|---|
| Výrobce: | CTM |
| Barva: | Více barev |
| Materiál: | Alu - hliník |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Rok výroby - model: | 2025 |