| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 3 | Inzerováno 6x | Zobrazení celkem 1 306 |
| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | Mondraker |
| Barva: | Oranžová |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 160 - 180mm |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Rok výroby - model: | 2018 |
| Vloženo | 14.5.2026, 14:23 |
| Editováno | 14.5.2026, 14:23 |