Prodám Ibis Mojo HD na carbonovém rámu. Rám je ve velikosti XL a kola mají 26 palců jelikož má dost malé kola tak se na něm cítíte jako na dnešním M nebo L. Kolo je z roku 2014 , je pravidelně servisované 2× ročně, má ochrannou fólii zespoda rámu-jinak rám není odřený ale některé díly ano ne moc-jde vidět na fotkách, ta oděrka u zadního třmenu vypadá na fotkách jako prasklina ale je to jenom lak jinak je kolo plně funkční a připraveno na traily, Enduro a bikeparky. Mohu zdarma přidat i tužší pružinu.
Bezpečný nákup • Doporučujeme osobní předávání a nákup zde inzerovaného zboží! Cyklobazar.cz varuje před podvodníky ze zahraničí, kteří se snaží vylákat zálohu za přepravu zboží. Viz. obchodní podmínky Nahlásit inzerát