Prodám ikonický triatlonový speciál Cervélo P5X Ultegra Di2 ve výborném stavu. Důvod prodeje je ukončení závodní kariéry. Na kole jsem závodil 3 sezóny, vždy s maximální péčí a pravidelným servisem. Kolo jsem kupoval jako originál.
Před samotným prodejem bude kolo kompletně zkontrolováno profesionálním servisem, aby bylo vše 100% připravené pro nového majitele.
Součástí prodeje je také: -originální fly case / transportní kufr na kolo -možnost přidat i trenažér Wahoo KICKR CORE, po domluvě
Kolo je vhodné pro někoho, kdo hledá top závodní stroj bez kompromisů. Připravené rovnou na sezónu. Pro více informací, fotografie nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
AI Souhrn beta
Generované informace jsou pouze informativního charakteru
📋 Charakteristika kola
Cervélo P5X – špičkový triatlonový a časovkářský speciál zaměřený na aerodynamiku a efektivitu na dlouhých tratích
Rám z karbonu, navržený pro vysokou rychlost v aero pozici a maximální tuhost při šlapání
Modelová řada P5X je určená pro ambiciózní a závodní triatlety (střední a dlouhý triatlon, Ironman)
Typické jsou bohaté možnosti nastavení pozice a integrace úložných prostor pro výživu a nářadí
⚙️ Výbava a osazení
Osazení Shimano Ultegra Di2 – vyšší třída / špičková sada s elektronickým řazením, vhodná pro závodní použití
Celkově jde o závodní osazení bez výrazných kompromisů, zaměřené na výkon a spolehlivost
Součástí je originální fly case / transportní kufr, vhodný pro leteckou přepravu na závody
🚴 Styl jízdy
Ideální pro triatlon a časovky – od krátkých TT až po dlouhé ironmanské tratě
Vhodné pro intenzivní trénink i ostré závody, kde je prioritou rychlost v aeropozici
Kolo je koncipované pro jezdce, kteří preferují stabilitu a aerodynamiku před pohodlím vzpřímeného posezu
🏞️ Terén
Optimalizováno pro kvalitní asfalt a rychlé silniční profily
Nejlépe funguje na rovinách a táhlých zvlněných úsecích, kde se využije aero výhoda
Není určeno do terénu ani na šotolinu; vhodné je pouze na silnice a závodní okruhy
👥 Pro jaké uživatele
Doporučená výška jezdce cca 185–200 cm (velikost XL / 21–23")
Určeno primárně pro pokročilé a závodní triatlety, případně velmi ambiciózní hobby jezdce
Vhodné pro jezdce, kteří už mají zkušenost s aero / TT posedem a hledají maximální výkon na dlouhých tratích
Bezpečný nákup • Doporučujeme osobní předávání a nákup zde inzerovaného zboží! Cyklobazar.cz varuje před podvodníky ze zahraničí, kteří se snaží vylákat zálohu za přepravu zboží. Viz. obchodní podmínky Nahlásit inzerát