| Tel.: | |
| Aktivní inzeráty 1 | Inzerováno 13x | Zobrazení celkem 5 433 |
| Kategorie: | Cross country (XC) / závodní celoodpružená kola |
|---|---|
| Výrobce: | Specialized |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm |
| Zdvih: | 100 - 120mm |
| Průměr kol: | 29" |
| Vloženo | 9.4.2026, 10:02 |
| Editováno | 23.4.2026, 15:46 |