Planet X Stealth - SRAM a Zipp 404

Použité

Detailní popis

Prodám kolo Planet X Stealth. Jedná se o nedokončený projekt - z toho důvodu nižší cena.
Přední kolo je Zipp 404 - galuska. Kazeta není osazená, jelikož se jedná o nedokončený projekt. Pustil jsem se do přestavby, ale z důvodu studia v zahraničí jsem nebyl schopen kolo dokončit a ani jej v budoucnu řádně využít.
Mám externě kazetu SRAM 10 rychlostí 11-23 a převodníky 52/36. Zadní kolo je Lambda - plášť, které je ale po pádu. Poškrábané plus úštěpek viz foto.
Celkově kolo je jinak v dobrém stavu a pokud mu bude chtít dát někdo trochu práce a lásky, tak bude výborně sloužit ještě mnoho let. Přidám 2x nové Tufa S33 pro, jelikož aktuální galuska má defekt. Tufa jdou krásně zatmelovat na místě v případě defektu a zároveň se jedná o přední kolo, na kterém není takový tlak a není důvod se toho tolik bát. Na zadní kolo přidám plášť Continental 5000.

Stačí přehodit kazetu, vycentrovat zadní kolo a osadit plášti.
Pokud máte zájem anebo další otázky, tak mě kontaktujte mailem a já vám rád odpovím .
Cena
před měsícem
24 900 
Prodejce
Radim Špok

Profil prodejce

Napsat prodejci
Napsat prodejci
Ostrava-město, Moravskoslezský
Tel.:
Aktivní inzeráty 1 Inzerováno 1x Zobrazení celkem 1 159
Bezpečný nákup • Doporučujeme osobní předávání a nákup zde inzerovaného zboží! Cyklobazar.cz varuje před podvodníky ze zahraničí, kteří se snaží vylákat zálohu za přepravu zboží. Viz. obchodní podmínky Nahlásit inzerát
Typ inzerce: Nabídka
Kategorie: Silniční kola
Výrobce: Planet X
Kategorie: Časovková a triatlonová
Barva: Červená
Materiál: Karbon
Velikost: L / 19-20" / do 52 cm / 170-185 cm

Podobné inzeráty