| Aktivní inzeráty 4 | Inzerováno 7x | Zobrazení celkem 14 910 |
| Kategorie: | Sjezdová, freeridová a downhill kola |
|---|---|
| Výrobce: | YT Industries |
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Karbon |
| Velikost: | M / 17-18" / do 48 cm / 160-170 cm |
| Zdvih: | 190 - 220mm |
| Průměr kol: | 27,5" |
| Rok výroby - model: | 2019 |